Hotel Český Krumlov Krčínův Dům

Hotel nazvaný podle jeho někdejšího majitele ze 16. století, rožmberského regenta a významného českého rybníkáře Jakuba Krčína z Jelčan a Sedlčan, se nachází přímo v historickém centru Českého Krumlova jen pár minut chůze od centrálního náměstí a českokrumlovského zámku.

Samotná budova hotelu, jejíž historie sahá až do 14. století, patří mezi nejvýznamnější historické památky Českého Krumlova a věříme, že pobyt v ní pro vás bude jedinečným zážitkem.

Český Krumlov ubytování :
Hotel Krčínův Dům v Českém Krumlově poskytuje krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve dvanácti stylově zařízených dvoulůžkových pokojích, z nichž dva jsou nadstandardně vybaveny.

Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem a telefon. Do druhého patra lze vyjet výtahem, do třetího patra je nutné pokračovat po schodech. V celém hotelu Krčínův Dům v Českém Krumlově je dostupné wifi internetové připojení.

Hotel Krčínův Dům služby :
V ceně ubytování je zahrnuto parkování na vyhrazených městských parkovištích po celou dobu vašeho pobytu v hotelu Krčínův Dům Český Krumlov. Služby recepce jsou k dispozici každý den od 8.00 do 18.00 hodin. V ceně jsou zahrnuty také snídaně, které jsou podávány v jídelně od 8.00 do 10.00 hodin.

Hotel Krčínův Dům restaurace :
Nově otevřená hotelová restaurace Jakub připravuje speciality české kuchyně i klasické pochoutky z kuchyně světové. Příjemné posezení v klimatizovaných prostorách je zpříjemněno původními freskami ze 16. století.

Dovolená Český Krumlov ubytování hotel Krčínův Dům
Pohádkové město Český Krumlov je místem s nepřeberným množstvím památek. Kromě ubytování hotel Krčínův Dům nabízí i zprostředkování celodenního programu od návštěvy zámku, prohlídky města, vyjížďky na koních, výlety za pamětihodnostmi v okolí až po rezervování míst v některé z místních hospůdek či restaurací.

Hotel Český Krumlov Krčínův Dům - K hotelu přísluší parkovištěHotel Český Krumlov Krčínův Dům - disponuje restauracíHotel Český Krumlov Krčínův Dům -  je k dispozici připojení na internetHotel Český Krumlov Krčínův Dům - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Český Krumlov Krčínův Dům - přijímá kreditní karty VISAHotel Český Krumlov Krčínův Dům - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Český Krumlov Krčínův Dům - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Český Krumlov Krčínův Dům - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Český Krumlov Krčínův Dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Český Krumlov Krčínův Dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Český Krumlov Krčínův Dům - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Krčínův Dům, Kájovská 54
Český Krumlov 38101 Česká Republika
Hotel-Cesky-Krumlov-Krcinuv-Dum@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel Krčínův Dům ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: